UA

Іспит в сервісному центрі МВС

Все легко!

Усі турботи щодо підготовки документів та передачі їх у ДАІ, організації іспитів ми беремо на себе. Перед закінченням навчання ми повідомимо вас де саме і коли ви складатимете іспити

Іногороднім
Якщо ви хочете складати іспит у Києві.

Вам потрібно отримати довідку з ТСЦ за місцем вашої реєстрації, про те, що права не видавалися і не вилучалися. Зауважте, що довідка дійсна протягом 14 днів.

Складання іспитів за місцем вашої реєстрації.

Ви отримуєте повний пакет документів із автошколи. З цими документами ви складаєте іспити у ТСЦ за місцем реєстрації.

Порядок складання іспитів

Внутрішній іспит

Перед іспитом у ДАІ усі групи нашої автошколи складають внутрішній іспит. Іспит повністю відповідає екзамену в ДАІ та складається з двох частин – теорії та практики.

Той, хто позитивно склав іспит, вважається учень, який не зробив більше двох помилок або не припустився помилки, який викликав би втручання екзаменатора в керування автомобіля.

Складання іспиту в ДАІ

Іспит у ДАІ для отримання посвідчення водія також ділиться на дві частини,

– Теоретичний іспит

Проводиться на комп’ютерах. Вам необхідно відповісти на один квиток, який містить 20 запитань. Складаючи цей іспит ви можете зробити не більше 2 помилок

– Практичний іспит

Здається на певному маршруті, який включає ряд дорожніх елементів, знаків і розмітки, Існує кілька маршрутів (місто. автодром), на яких приймається іспит з водіння, точний маршрут визначається безпосередньо перед складання іспиту.

У разі невдачі учнем іспиту в МРЕО (ДАІ) з теорії чи водіння, йому призначається повторний іспит (перескладання) через 5 днів,

Знижка
4000 грн
Залиште заявку та отримайте знижку!

Іспит ТСЦ

Складання іспиту на права в ДАІ – завершальний етап навчання в автошколі, після успішного проходження якого учень отримує статус водія та посвідчення водія. Наша мережа автошкіл допоможе підготуватися до складання внутрішнього іспиту, який проводиться перед головним іспитом. В результаті учні зможуть психологічно підготуватися, морально налаштуватися та перевірити власний рівень знань, навичок, щоб розуміти, яким аспектам слід приділити особливу увагу під час підготовки.

Мережа філій розташована в різних районах Києва, тому майбутні водії можуть вибрати зручне розташування класів – недалеко від роботи, від навчання, від квартири чи будинку. Коли учні успішно склали внутрішні іспити в автошколі, вони зможуть дізнатися точний час та день для складання іспитів у ДАІ. Підготовкою документів та іншими організаційними моментами займаються працівники автошколи.

Щоб отримати посвідчення водія, учневі належить скласти дві частини іспиту:

  1. Теоретична частина – ознайомитись з квитками та надати відповіді на запитання можна за допомогою комп’ютера.
  2. Практична частина – перевірка навичок керування автодромом та в умовах столичного потоку машин.

Наша автошкола гарантує високий відсоток складання іспитів з першого разу за умови, що учень не пропускатиме заняття.

Варіанти складання внутрішнього іспиту та іспиту в ДАІ

Гостям столиці запропоновано два можливі варіанти складання іспиту:

  • У Києві – якщо учень має можливість особисто приїхати до столиці. Співробітники автошколи готують повноцінний пакет документів, який передають до ТСЦ, повідомляють учневі точний час та день проведення іспиту.
  • За місцем реєстрації – якщо учень не має змоги особисто приїхати до Києва, він зможе скласти іспит в іншому місті. Співробітники автошколи надсилають підготовлені документи, які майбутній водій має віднести до ТСЦ.

Але перед іспитом у ДАІ доведеться успішно скласти внутрішній іспит в автошколі, який допоможе зрозуміти, як проходитиме процедура перевірки знань та навичок.

Такий іспит повністю відповідає екзамену в ДАІ і також має на увазі наявність двох частин – теоретична та практична частини.

Теоретичний іспит

Першим у списку на перевірку знань учнів автошкіл вважається теоретичний іспит, від успішного складання якого залежить подальший шлях – перескладання до ДАІ чи складання другої практичної частини.

Умови успішного складання такого іспиту та перевірки теоретичних знань:

  • Учням запропоновані квитки, в яких є 20 питань.
  • На відповіді виділено 20 хвилин – по 1 хвилині на кожне питання.
  • Допускається до 2 помилок.

Всі питання в екзаменаційному квитку умовно можна поділити на дві частини:

  1. Основні чи базові, які стосуються всіх категорій, незалежно від обраної КПП – автомат чи механіка. Серед таких питань присутні питання щодо надання першої медичної допомоги, внутрішнього устрою авто, водійської етики, ПДР з актуальними виправленнями та нововведеннями.
  2. Додаткові, які залежать від вибраної категорії. Тут присутні питання щодо юридичної частини та інше.

Якщо учень припустився більше двох помилок або не встиг відповісти на всі запитання у квитку у вказаний час, він отримує відповідну позначку – «не здав».

Учні, які успішно склали теоретичний іспит, проходять на наступний рівень – практика.

Практичний іспит

Іспит у ДАІ з водіння проводять у два етапи:

  • На майданчику. Учень разом з інспектором катаються автодромом, де перший демонструє базові навички водіння.
  • У разі столичного дорожнього руху. Учень разом з інспектором виїжджають до міста і прямують заздалегідь спланованим маршрутом.

Протягом усього практичного іспиту в руках інспектора є чек-лист – це екзаменаційний лист, в якому він робить позначки, фіксуючи всі помилки учня. В результаті після завершення іспиту буде набагато легше і швидше підрахувати точну кількість помилок.

Вибір транспортного засобу для проходження теоретичної частини залишається за майбутнім водієм:

  • Складання іспиту на транспортному засобі ТСЦ МВС. Екзаменатор знаходиться на передньому пасажирському сидінні з метою фіксувати можливі помилки учня та повністю контролювати правильність виконання вправ, ситуацію на дорозі.
  • Складання іспиту на транспортному засобі автошколи. Учень може вибрати автомобіль, на якому він навчався у школі. В результаті на передньому сидінні знаходиться автоінструктор, який навчав учня, а ззаду – екзаменатор.

Тривалість іспиту зі столичних доріг складає від 20 хвилин. Тривалість практичного іспиту на автодромі не перевищує 60 хвилин.

Як відбувається підготовка до іспиту у ДАІ

Підготовка до іспитів у ДАІ розпочинається з першого уроку в автошколі. Адже перед інструкторами та викладачами також стоїть завдання, щоб підготувати свою групу до успішного складання іспитів і тим самим підтвердити статистику – 97% учнів складають теорію та практику з першої спроби.

Перше, що має зробити учень – заспокоїтись. У ДАІ під час складання іспитів не буде жодної нової інформації. У квитках наведено питання, які ви раніше розглядали на уроках з викладачем. Інспектор не має завдання «завалити» вас.

Тому під час підготовки варто:

  • Отримувати консультацію від викладача та не пропускати уроки з теорії та практики.
  • У процесі аналізу різноманітних питань на уроках уважно слухати викладача. Якщо якась інформація незрозуміла, не соромтеся ставити запитання.
  • В інтернеті знайти минулорічні та приблизні питання з квитків, попрактикуйтеся у відповідях.
  • Вивчити усі теми, які вам складно даються. Можливо законспектуйте інформацію для її кращого засвоєння.

Перед початком теоретичного іспиту важливо заспокоїтись, адже саме переживання та нерви стають головними ворогами.

Запис на іспит у ДАІ: як записатися

Ще однією важливою перевагою для наших учнів є відсутність потреби у підготовці повноцінного пакету документів. Усіми організаційними питаннями займаються наші співробітники. З документів учневі достатньо надати паспорт та ІПН.

Як будуть готові документи, співробітники автошколи надсилають їх до ТСЦ МВС. Дізнатися час та точний день проведення теоретичних та практичних іспитів можна в автошколі. Викладачі та інструктори проконсультують свою групу, відповідаючи на всі запитання.

Складання іспиту в ДАІ з водіння: на що звертає увагу інспектор

Під час складання практичної частини іспиту на автодромі завдання інспектора полягає у перевірці навичок, знань та умінь учня автошколи безпечно керувати транспортним засобом.

Для визначення ступеня підготовленості враховуються такі дії майбутнього водія:

  • Підготовка до руху.
  • Початок руху – акуратний та плавний старт з місця.
  • Правильне використання дзеркал заднього виду, своєчасне застосування попереджувальних сигналів.
  • Розгін та перемикання передач, що особливо важливо в умовах керування автомобілів з механічною коробкою передач. Учень повинен не плутати між собою різні передачі.
  • Розворот за умов обмеженого вільного простору, рух заднім ходом.
  • Обережне гальмування, зупинка машини на всіляких швидкостях. Перевірка екстреного гальмування.
  • Правильний вибір відстані між транспортними засобами у потоці машин.
  • Об’їзд припаркованих транспортних засобів та інших перешкод на дорозі.
  • Перебудова з однієї лінії в іншу.
  • Зупинка перед перехрестям, подолання складних перехресть та інше.

Щоб отримати задовільну оцінку від інспектора, учень автошколи не повинен допустити більше трьох помилок або більше двох однакових помилок під час поїздки містом або автодромом.

Перескладання іспиту в ДАІ: особливості та умови

Якщо з конкретних причин учень автошколи не склав іспит у ДАІ з першої спроби, він завжди може записатися на перескладання.

Перездавання можливе з наступних причин:

  • Якщо при написанні теоретичної частини учень припустився більше двох помилок у квитку з 20 питаннями.
  • Якщо при здачі практичної частини учень припустився більше трьох помилок. Якщо під час екзамену учень відмовився виконувати вправи екзаменатора.

Умови перездавання:

  • Передати теорію можна протягом 5 днів – на 6 днів без обмеження на кількість спроб.
  • Перездати практику можна протягом 5 днів – на 6 день. Для складання практичного іспиту майбутнім водіям запропоновано три спроби. Якщо після трьох спроб не вдалося успішно скласти іспит, учень зобов’язаний пройти повторний курс водіння в автошколі. Після закінчення навчання знову видається три спроби.

Проте статистика нашої автошколи позитивна, а тому кожен учень може розраховувати на успішне складання іспитів з першого разу.

Як здати на права у ДАІ: корисні рекомендації

На іспиті інспектор перевіряє, наскільки добре учень засвоїв програму автошколи. Жодних надприродних навичок водіння від водія-початківця не потрібно, а тому не варто хвилюватися.

Пам’ятайте про те, що успішне складання іспитів залежить від якості вашої підготовки:

  • Під час практичних занять із автоінструктором відточуйте навички водіння на автодромі та на столичних дорогах. Прислухайтеся до інструкцій автоінструктора, багато разів повторюйте елементи, доводячи їх до автоматизму.
  • Уважно обирайте інструктора, з яким доведеться пройти процес навчання. Для жінок запропоновано можливість вибору інструктора-жінки з метою максимального комфорту.
  • Якщо конкретний маневр дається вам складно і з першого разу, попросіть додаткові уроки водіння.
  • Під час виконання маневрів промовляйте свої дії. В результаті вдасться краще запам’ятати порядок дій. Якщо інспектор під час практичної частини іспиту попросить пояснити причину послідовності дій, учень зможе її пояснити.
  • Заздалегідь дізнайтеся маршрути, якими інспектори найчастіше воліють їздити з учнями автошкіл. Попросіть автоінструктора проїхатися разом з вами за даними маршрутів.

Пам’ятайте, що запізнюватися на іспит неприпустимо. Під час пересування автомобілем не варто розмовляти з інспектором: таким чином, ви відволікатимете і себе від дороги, і інспектора від контролю за вашими діями.

Наша автошкола пропонує кваліфіковану допомогу у навчанні водінню різними транспортними засобами, відкритті конкретних категорій. Наші випускники рідко є ініціаторами ДТП, що вважається найкращим показником професіоналізму викладачів та автоінструкторів.