UA

Документи для вступу до автошколи

Документи для запису

2 фото
3.5 × 4.5 см.
Ксерокопії паспорта України
Сторінки 1, 2 та 11
Ксерокопія ідентифікаційного коду
Меддовідка 083/0, оригінал
Медкомісію можна пройти у школі

Тривалість навчання на категорію «B» – 2,5 місяці.

Навчання складається з теоретичних лекцій та практичних занять з водіння. Після 4-х тижнів вивчення теорії паралельно розпочинаються уроки водіння. Кожен слухач обирає свій індивідуальний графік відвідування.

У ціну навчання входить
 • 20 теоретичних занять - 63 години
 • Атестація (внутрішні іспити)
 • Офіційне посвідчення про закінчення автошколи
 • Пально-мастильні матеріали (бензин та олія)
 • Подання машин до ДАІ
 • Водіння на автомобілях з МКПП та АКПП
 • Организация сдачи экзамена в ГАИ
Цена на обучение в автошколе составляет
от 5 990 грн.
Додаткові уроки

Також ми пропонуємо спеціальні програми для тих, хто вже володіє навичками водіння та хто хоче отримати додаткові уроки.

Подробнее о цене обучения
Lorem

Lorem Lorem

Навчайтеся онлайн

Ми дбаємо про здоров’я наших учнів, тому пропонуємо всім охочим пройти теоретичний курс онлайн. Для цього достатньо мати пристрій із підключенням до інтернету та встановити програму Zoom. Вибирайте зручний для вас час — ранок, вечір або у вихідні, і ласкаво просимо!

Запишіться зараз та отримайте додатково знижку 1000 грн.

Вранці
Понеділок та середа з 10-00 до 12-00
Увечері
Вівторок і четвер з 18-00 до 20-00
Вихідні
Субота з 10-00 до 14-00

Проходьте теорію в онлайні

Всі теоретичні заняття також доступні онлайн в цей же час. Для проходження курсу достатньо мати пристрій із підключенням до інтернету та встановити програму Zoom.

На онлайн-навчання у нас діє знижка 1000 грн.

На теоретичних заняттях ви вивчите:

– Правила дорожнього руху
– Технічний пристрій автомобіля
– Основи безпеки дорожнього руху
– Надання першої медичної допомоги

Іспит у ДАІ

Внутрішній іспит в автошколі

Перед іспитом у ТСЦ ви повинні скласти внутрішній іспит.
Іспит складається з двох частин – теорії та практики.

Складання іспиту в ТСЦ

Іспит у ТСЦ, для отримання посвідчення водія,
також поділяється на дві частини:
Теоретичний іспит проводиться на комп’ютерах: вам необхідно відповісти на один квиток, який містить 20 питань.
Практичний іспит складається на певному маршруті, який включає ряд дорожніх елементів, знаків, розмітки.

Детальніше про іспит у Даї
Знижка
5000 грн
Залишіть заявку та отримайте знижку 5000 грн.

Хочете стати впевненим водієм, але не знаєте, як записатися на автокурси і які документи потрібні для вступу до автошколи? Достатньо скористатися безкоштовною консультацією від менеджерів, які дадуть відповідь на всі запитання.

З метою відкриття категорії «В», яка вважається затребуваною в Києві, потрібно пройти навчання водінню протягом 2,5 місяців. Враховуючи складні та різноманітні ситуації на столичних дорогах, майбутній водій має бути готовим до всього, а тому інструктори та викладачі приділяють увагу моральному стану учня.

Автокурси складаються із двох основних частин:

 • Теорія водіння автомобіля, що проходить у класах. Тут створено оптимальні умови для засвоєння нової інформації – зручні парти та стільці, наявність необхідних матеріалів, літератури. Викладач використовує також відеоуроки для пояснення різноманітних ситуацій, які можуть статися на дорозі.
 • Практика керування, яка починається після 3-4 тижнів вивчення теорії (залежно від обраної програми). В результаті практика проходитиме паралельно з теорією, а значить учні зможуть закріпити отримані знання у класі на заняттях з водіння з інструктором.

Але спочатку потрібно буде дізнатися про список документів для вступу до автошколи для кожного, хто бажає пересісти з громадського транспорту в особисте авто.

Які документи потрібні для автошколи: базова підготовка

Усі бажаючі, у кого відсутні права водія, повинні визначитися з майбутніми курсами, підготувавши необхідні документи.

Повний перелік документів для вступу до автошколи запропоновано на нашому офіційному сайті:

 • Заява заповнена учнем від руки на бланку автошколи.
 • Паспорт та ІПН (копії високої якості, бажано на одному аркуші формату А4).
 • 2 кольорові фотографії розміром 3х4.
 • Медична довідка форми № 083/0 (майбутні водії мають пройти стандартну медкомісію, результати якої підтверджують можливість отримання прав водія, відкриття категорії «В»).

Після завершення відбувається оплата за навчання. Учні зможуть сплатити всю зазначену суму за вибрану програму або поділити її на три частини. Перший обов’язковий внесок становить лише 20% від загальної суми, а решта 2 частин діляться порівну – по 40%. Останній внесок здійснюється перед складання іспиту до ДАІ.

Перелік документів для автошколи: готуємося до навчання

Враховуючи вищезгаданий список документів для автошколи, учень повинен подати їх у зазначені терміни, щоб розпочати повноцінне навчання керуванню автомобілем за обраною категорією. За кожним майбутнім водієм закріплюється інструктор та автомобіль. Учень може самостійно вибрати марку та модель авто, коробку передач (АКПП/МКПП), визначитися з інструктором та графіком відвідування занять.

Щоб здати права з першого разу, рекомендується не пропускати заплановані уроки з теорії та практики, виконувати всі домашні завдання та уважно слухати викладача, інструктора. Перед початком іспитів у ДАІ співробітники автошколи допоможуть учневі зібрати пакет документів, а також організують перевірочний іспит у автошколі для контролю знань. Все, що потрібно від випускника – вчасно прийти на іспит у вказаний день та час, підготуватися та не переживати.

По завершенню навчання випускники отримують посвідчення водія міжнародного зразка, документи, що підтверджують успішне проходження автокурсів. Учні без столичної прописки мають можливість складати іспити у Києві чи за місцем своєї реєстрації.