О нас

«Автошколы столицы» — это професcиональные инструкторы и преподаватели, гибкий график обучения, выбор автошколы, инструкторов, и программы занятий. У нас все просто и доступно.

Есть вопросы? Звони — поможем!

+38 (044) 209-10-10

Наши автошколы

Отзывы

На теорії ніколи не заснете - викладач подає не голий матеріал, а наводить чудові приклади та "жарти жартує"... Удосконалювава своє водіння з Михайлом Вікторовичем. Інструктор від Бога, не пожалкуєте... І прикрикне, і примусить вчитись на власних помилках, якщо хочете навчиться, а не просто здать за допомогою когось обирайте його. Нічого не платила, правда теорію здала з 3 разу (через надмірну зайнятість, якщо будете вчасно і наполегливо проходити всі теми - здасте без проблем), водіння здала з першого (ну просто я крутий водій;) а ви вже не лінуйтесь, а вчіться). Брала експрес програму, визтачило "з головою". Автошкала "Мустанг" - економно, якісно, та весело... Рекомендую

Навчалася я в школі. Правда кажучи я вибрала цю школу лише через те, що вона знаходиться через дорогу від мого будинку. І я не прогадала. У нас був інструктор по теорії Олександр, чудово усе пояснював. І як не дивно інструктором по водінню був теж Олександр Корольов. Хочу подякувати своїм викладачам за навчання. Екзамен здала з першого разу - і тест , і водіння. Сама була в повному шоці, що вдалося, оскільки багато хто говорив і внеті народ писав, що це майже не реально, все реаль, просто не здавайтеся і ідіть до кінця. Дану школу я рекомендую)

Хотелось бы выразить огромную благодарность автошколе "Авто Санта"! В этом году в середине весны записался на курсы в автошколу на шулявской, долго подбирал подходящую школу было много вариантов остановился именно на "Авто Санта", поскольку понравилась стоимость обучения и недалеко находиться от дома . Меня с самого начало приятно удивила Александра (администратор) приятная девушка все объяснила (от А до Я) и до окончания она нашу группу сопровождала все встречные вопросы решала без проблем она действительна умничка. Лектор, честно говоря таких мужчин мало, а лекторов наверное на существует . На каждом уроке он нам все детально объяснял примеры приводил, все было интересно и главное доходчиво. Дмитрий Валерьевич (инструктор) - строгий, но знающий свое дело водитель, который умеет заметить, в каком моменте у тебя не получается и рассказать, как это исправить, за это ему отдельное спасибо. В общем ребятки автошкола отличная рекомендую!

Обучение в автошколе понравилось. Теорию преподавал Валерий Владимирович. Благодаря его подходу к изложению материала внутренний экзамен и экзамен в МРЭО сдала с первого раза

Навчався в даній автошколі. В мене теоретичний курс вів - Валерій Володимирович, після навчання залишились тільки позитивні емоції. Викладач дійсно переживає за знання, яких набувають учні, приводить багато прикладів із власного досвіду та досвіду знайомих, що тільки надає барв конкретній темі, і її сприймання стає легким. Особливо переживав за тему регулювання дорожнього руху, але тепер дуже добре її знаю, і головне просто засвоїв. Сам я працюю в школі, тому можу сказати точно: рівень викладання - найвищий. Якщо ви дійсно переживаєте за свої знання і безпеку, вам потрібно записатись саме до Валерія Володимировича. Можливо цей коментар ви сприймете як рекламу, та я пишу від щирого серця. Дякую за здобуті знання.

Показать больше отзывов

Начните прямо сейчас

Мы предоставляем школы недалеко от вас, удобный выбор времени теоретических занятий и уроков вождения, профессиональных инструкторов и преподавателей.
У нас — все условия для получения прав и хороших навыков вождения.

Начните прямо сейчас

Мы предоставляем школы недалеко от вас, удобный выбор времени теоретических занятий и уроков вождения, профессиональных инструкторов и преподавателей.
У нас — все условия для получения прав и хороших навыков вождения.

Обратный звонок
×
+380