Ми дбаємо про здоров’я наших учнів, тому пропонуємо всім охочим пройти теоретичний курс онлайн. Для цього достатньо мати пристрій із підключенням до інтернету та встановити програму Zoom. Вибирайте зручний для вас час — ранок, вечір або у вихідні, і ласкаво просимо!
Запишіться зараз та отримайте додатково знижку 1000 грн.
Наша теоретична підготовка дасть вам усі необхідні знання. Також вона допоможе добре скласти теоретичну частину іспиту в ДАІ.
Усі інструктори можуть давати індивідуальні уроки
Відповідно до Закону України “Про дорожній рух” Правила дорожнього руху – основний документ, що регламентує дії всіх учасників дорожнього руху. Розглядаються загальні вимоги до учасників дорожнього руху та значення термінів.
Вимоги до водія (власника) механічного транспортного засобу при підготовці та під час руху, а також у разі причетності до ДТП. Права водія та власника транспортного засобу та обов’язки. Порядок використання спеціальних сигналів оперативними транспортними засобами Дії водія у разі наближення оперативних транспортних засобів із включеними спеціальними сигналами.
Обов’язки та права пішоходів та пасажирів. Вимоги до пішоходів, пасажирів, велосипедистів, осіб, які управляють гужовим транспортом і погоничів тварин при русі автомобільними дорогами.
Організація регулювання на дорогах здійснюється за допомогою дорожніх знаків, дорожньої розмітки, дорожнього обладнання, світлофорів та регулювальників. Сигнали регулювальника мають перевагу перед сигналами світлофорів та вимогами дорожніх знаків. Сигнали світлофорів, крім жовтого миготливого, мають перевагу перед дорожніми знаками пріоритету.
Регульовані та нерегульовані перехрестя організація та порядок руху на них. Дії водія при проїзді регульованих та нерегульованих перехресть.
Порядок застосування дорожніх знаків (попереджувальних, пріоритетів, забороняючих, наказів, інформаційно-вказівних, сервісу, табличок до дорожніх знаків). Дорожні знаки мають перевагу перед дорожньою розміткою та можуть бути постійними, тимчасовими та зі змінною інформацією.
Організація регулювання дорожнього руху за допомогою горизонтальної та вертикальної розміток. Горизонтальна дорожня розмітка встановлює певний режим та порядок руху. Вертикальна розмітка на дорожніх спорудах та елементах обладнання доріг призначена для зорового орієнтування.
Основні елементи теорії руху автомобіля. Сили, що діють на автомобіль під час руху, гальмування, стійкість, керованість та прохідність автомобіля. Психофізіологічні основи водіння автомобіля та поняття про діяльність водія (реакція, увага, навички).
Ви намагаєтеся завести авто, рушити з місця, проїхати перехрестя, припаркуватися. Знову і знову, поки на початковому рівні не засвоїте послідовність старту, зупинки, паркування.
Вимоги щодо розташування транспортних засобів на дорогах при різному числі смуг руху. Вибір безпечної швидкості у встановлених межах з огляду на дорожню обстановку. Дії водія за дотримання безпечної дистанції та інтервалу, на ділянках доріг при утрудненні зустрічного роз’їзду.
Порядок виконання обгону. Ділянки доріг, на яких заборонено обгін. Вимоги до водіїв при здійсненні зупинки та стоянки. Місця, де заборонено зупинку та стоянку.
Обов’язки водіїв транспортних засобів під час руху на ділянках дороги зі смугою для маршрутних транспортних засобів. Правила проїзду регульованих та нерегульованих пішохідних переходів. Використання зовнішніх світлових приладів у темний час доби та в умовах недостатньої видимості. Порядок пересування транспортних засобів та погоничів тварин через залізничні переїзди.
Правила перевезення пасажирів у різних видах транспортних засобів. Вимоги до водіїв та транспортних засобів при перевезенні вантажів. Порядок виконання буксирування транспортних засобів за різних видів несправностей. Порядок організації та проведення навчального керування на транспортних засобах.
Перша допомога постраждалим при зупинці серця та дихання. Види кровотечі та способи їх зупинки. Порядок надання медичної допомоги під час переломів. Транспортування постраждалих за різних пошкоджень. Призначення та застосування медичних препаратів, що знаходяться в аптечці транспортного засобу.
Призначення та загальний устрій основних елементів автомобіля (двигун, шасі, кузов, електрообладнання). Вимоги до технічного стану транспортних засобів та їх обладнання. Перелік несправностей, за яких заборонено експлуатацію та рух транспортних засобів.
Порядок організації руху транспортних засобів у колоні, житловій та пішохідній зонах, автомагістралями та дорогами для автомобілів. Введені обмеження під час руху у зазначених місцях.
Порядок переміщення транспортних засобів гірськими дорогами та на крутих спусках (у зоні дії знаків 1.6 та 1.7). Вимоги до руху транспортних засобів, що перебувають у міжнародному русі, щодо встановлення та розміщення номерних, розпізнавальних знаків, написів та позначень з питань погодження з Державтоінспекцією.
Відповідно до чинного законодавства щодо водія залежно від виду порушення Правил дорожнього руху та його наслідків передбачається адміністративна, кримінальна, цивільна та дисциплінарна відповідальність.
Відповідно до вимог Положення про порядок видачі посвідчення водія до екзамену у реєстраційно-екзаменаційному підрозділі Державтоінспекції допускаються особи, які успішно склали внутрішній теоретичний та практичний іспит у навчальному закладі.
На наших заняттях ви навчитеся всієї теорії, яка неодноразово врятує вас на дорозі. Скласти теоретичну частину іспиту в ДАІ? Без проблем!
Теорія з керування автомобілем – це перший етап навчання в автошколі. Адже саме базові знання допомагають учням перейти до наступного важливого етапу, з якого розпочинається практика водіння. Після проходження певного шляху навчання майбутні водії матимуть змогу виїжджати з інструктором на автодром, де вони відпрацьовують усі знання, отримані у класі разом із викладачем.
При складання іспиту з теорії в автошколі перевіряються всі знання учня, все, що йому вдалося запам’ятати та засвоїти у процесі проходження обраного курсу. Тому важливо відвідувати кожен урок, не пропускаючи запланованих занять.
В автошколі лекції з теорії розділені на певні частини, що передбачає поетапне навчання водінню, коли з кожним новим заняттям буде додаватися цікава та корисна інформація. Перший урок може бути вступним: включає організаційні моменти + ознайомлювальну інформацію для учнів.
Кількість занять з водіння залежить від обраної програми навчання. Адже в кожному курсі передбачена певна кількість годин теорії. Вибір програми залежить своєю чергою від початкового досвіду учня.
Теорія в автошколі розділена на кілька етапів, що дозволяє новачкам порційно отримувати, засвоювати нову інформацію. Усе це позитивно впливає можливість здати права з першої спроби.
Особливу увагу кваліфіковані викладачі звертають на:
Теорія автоводіння включає всю необхідну інформацію, завдяки якій учень зможе підготуватися до свого першого практичного заняття. Все це допоможе йому надалі складати іспити у ДАІ з першого разу.
У нашій автошколі теорія поділена на кілька блоків, кожен із яких учні вивчають на окремому уроці. Головна умова швидкого засвоєння нової інформації – дозована та правильна подача матеріалу.
Вивчаючи теоретичний курс автошколи, учням буде запропоновано кілька актуальних інструментів, які сприяють кращому розумінню, засвоєнню:
В результаті теорія з водіння проходить у максимально комфортних умовах із захоплюючим поданням інформації. Все це дозволить у майбутньому отримати права водія по завершенню успішного складання іспитів і стати професійним, впевненим водієм.
Перше заняття з теорії абсолютно безкоштовне, що дозволяє майбутнім водіям оцінити якість навчання, зрозуміти, що саме на них чекає в процесі проходження автокурсів.