UA

Курс теорії з водіння автомобіля

Вчіться онлайн

Ми дбаємо про здоров’я наших учнів, тому пропонуємо всім охочим пройти теоретичний курс онлайн. Для цього достатньо мати пристрій із підключенням до інтернету та встановити програму Zoom. Вибирайте зручний для вас час — ранок, вечір або у вихідні, і ласкаво просимо!

Запишіться зараз та отримайте додатково знижку 1000 грн.

Гарантована якість

Наша теоретична підготовка дасть вам усі необхідні знання. Також вона допоможе добре скласти теоретичну частину іспиту в ДАІ.

дізнатися більше
Наші інструктори

Усі інструктори можуть давати індивідуальні уроки

Все викладачі
Катерина Петрівна
 • Викладач ПДР: 17 років
 • Стаж водіння: 13 лет
Констянтин Петров
 • Викладач ПДР: 17 років
 • Стаж водіння: 13 років
Александр Иванович
 • Викладач ПДР: 17 років
 • Стаж водіння: 13 років
Записатися
Для замовлення індивідуальних уроків телефонуйте:
+38 (044) 209-10-10
Уроки
Урок 1 Загальні положення.

Відповідно до Закону України “Про дорожній рух” Правила дорожнього руху – основний документ, що регламентує дії всіх учасників дорожнього руху. Розглядаються загальні вимоги до учасників дорожнього руху та значення термінів.

Урок 2 Обов'язки та права водіїв. Рух із спеціальними сигналами.

Вимоги до водія (власника) механічного транспортного засобу при підготовці та під час руху, а також у разі причетності до ДТП. Права водія та власника транспортного засобу та обов’язки. Порядок використання спеціальних сигналів оперативними транспортними засобами Дії водія у разі наближення оперативних транспортних засобів із включеними спеціальними сигналами.

Урок 3 Обов'язки та права пішоходів та пасажирів.

Обов’язки та права пішоходів та пасажирів.
Вимоги до пішоходів, пасажирів, велосипедистів, осіб, які управляють гужовим транспортом і погоничів тварин при русі автомобільними дорогами.

Урок 4 Регулювання дорожнього руху (світлофор, регулювальник).

Організація регулювання на дорогах здійснюється за допомогою дорожніх знаків, дорожньої розмітки, дорожнього обладнання, світлофорів та регулювальників. Сигнали регулювальника мають перевагу перед сигналами світлофорів та вимогами дорожніх знаків. Сигнали світлофорів, крім жовтого миготливого, мають перевагу перед дорожніми знаками пріоритету.

Урок 5 Проїзд перехресть.

Регульовані та нерегульовані перехрестя організація та порядок руху на них. Дії водія при проїзді регульованих та нерегульованих перехресть.

Урок 6-7 Дорожні знаки.

Порядок застосування дорожніх знаків (попереджувальних, пріоритетів, забороняючих, наказів, інформаційно-вказівних, сервісу, табличок до дорожніх знаків). Дорожні знаки мають перевагу перед дорожньою розміткою та можуть бути постійними, тимчасовими та зі змінною інформацією.

Урок 8 Дорожня розмітка.

Організація регулювання дорожнього руху за допомогою горизонтальної та вертикальної розміток. Горизонтальна дорожня розмітка встановлює певний режим та порядок руху. Вертикальна розмітка на дорожніх спорудах та елементах обладнання доріг призначена для зорового орієнтування.

Урок 9 Основи безпеки дорожнього руху

Основні елементи теорії руху автомобіля. Сили, що діють на автомобіль під час руху, гальмування, стійкість, керованість та прохідність автомобіля. Психофізіологічні основи водіння автомобіля та поняття про діяльність водія (реакція, увага, навички).

Урок 10 Попереджувальні сигнали та порядок їх використання. Обов'язки та дії водія перед початком руху, при маневруванні, перебудові, зміні напрямку руху. Ділянки доріг, на яких забороняється розворот та рух транспортних засобів заднім ходом.

Ви намагаєтеся завести авто, рушити з місця, проїхати перехрестя, припаркуватися. Знову і знову, поки на початковому рівні не засвоїте послідовність старту, зупинки, паркування.

Урок 11 Розташування транспортних засобів на дорозі. Швидкість руху. Дистанція, інтервал, зустрічний роз'їзд.

Вимоги щодо розташування транспортних засобів на дорогах при різному числі смуг руху. Вибір безпечної швидкості у встановлених межах з огляду на дорожню обстановку. Дії водія за дотримання безпечної дистанції та інтервалу, на ділянках доріг при утрудненні зустрічного роз’їзду.

Урок 12 Обгін. Зупинка та стоянка.

Порядок виконання обгону. Ділянки доріг, на яких заборонено обгін. Вимоги до водіїв при здійсненні зупинки та стоянки. Місця, де заборонено зупинку та стоянку.

Урок 13 Переваги маршрутних транспортних засобів. Проїзд пішохідних переходів та зупинок транспортних засобів. Використання зовнішніми світловими приладами. Рух через залізничні переїзди.

Обов’язки водіїв транспортних засобів під час руху на ділянках дороги зі смугою для маршрутних транспортних засобів. Правила проїзду регульованих та нерегульованих пішохідних переходів. Використання зовнішніх світлових приладів у темний час доби та в умовах недостатньої видимості. Порядок пересування транспортних засобів та погоничів тварин через залізничні переїзди.

Урок 14 Перевезення пасажирів. Перевезення вантажу. Буксирування та експлуатація транспортних складів. Навчальна їзда.

Правила перевезення пасажирів у різних видах транспортних засобів. Вимоги до водіїв та транспортних засобів при перевезенні вантажів. Порядок виконання буксирування транспортних засобів за різних видів несправностей. Порядок організації та проведення навчального керування на транспортних засобах.

Урок 15 Надання першої медичної допомоги.

Перша допомога постраждалим при зупинці серця та дихання. Види кровотечі та способи їх зупинки. Порядок надання медичної допомоги під час переломів. Транспортування постраждалих за різних пошкоджень. Призначення та застосування медичних препаратів, що знаходяться в аптечці транспортного засобу.

Урок 16 Пристрій автомобіля. Технічний стан транспортних засобів та їх обладнання.

Призначення та загальний устрій основних елементів автомобіля (двигун, шасі, кузов, електрообладнання). Вимоги до технічного стану транспортних засобів та їх обладнання. Перелік несправностей, за яких заборонено експлуатацію та рух транспортних засобів.

Урок 17 Рух транспортних засобів у колонах. Рух у житловій та пішохідній зоні. Рух автомагістралями та дорогами для автомобілів.

Порядок організації руху транспортних засобів у колоні, житловій та пішохідній зонах, автомагістралями та дорогами для автомобілів. Введені обмеження під час руху у зазначених місцях.

Урок 18 Рух гірськими дорогами і на крутих спусках. Міжнародний рух. Номерні, розпізнавальні знаки, написи та позначення. Окремі питання дорожнього руху, які потребують узгодження із ДАІ.

Порядок переміщення транспортних засобів гірськими дорогами та на крутих спусках (у зоні дії знаків 1.6 та 1.7). Вимоги до руху транспортних засобів, що перебувають у міжнародному русі, щодо встановлення та розміщення номерних, розпізнавальних знаків, написів та позначень з питань погодження з Державтоінспекцією.

Урок 19 Адміністративне право.

Відповідно до чинного законодавства щодо водія залежно від виду порушення Правил дорожнього руху та його наслідків передбачається адміністративна, кримінальна, цивільна та дисциплінарна відповідальність.

Урок 20 Внутрішній іспит з ПДР.

Відповідно до вимог Положення про порядок видачі посвідчення водія до екзамену у реєстраційно-екзаменаційному підрозділі Державтоінспекції допускаються особи, які успішно склали внутрішній теоретичний та практичний іспит у навчальному закладі.

Знижка
4500 грн
Залишіть заявку та отримайте знижку 4500 грн.

Курс теорії водіння автомобіля

Теорія з керування автомобілем – це перший етап навчання в автошколі. Адже саме базові знання допомагають учням перейти до наступного важливого етапу, з якого розпочинається практика водіння. Після проходження певного шляху навчання майбутні водії матимуть змогу виїжджати з інструктором на автодром, де вони відпрацьовують усі знання, отримані у класі разом із викладачем.

При складання іспиту з теорії в автошколі перевіряються всі знання учня, все, що йому вдалося запам’ятати та засвоїти у процесі проходження обраного курсу. Тому важливо відвідувати кожен урок, не пропускаючи запланованих занять.

Як проходить теорія водіння машини

В автошколі лекції з теорії розділені на певні частини, що передбачає поетапне навчання водінню, коли з кожним новим заняттям буде додаватися цікава та корисна інформація. Перший урок може бути вступним: включає організаційні моменти + ознайомлювальну інформацію для учнів.

Кількість занять з водіння залежить від обраної програми навчання. Адже в кожному курсі передбачена певна кількість годин теорії. Вибір програми залежить своєю чергою від початкового досвіду учня.

Повноцінний курс теорії в автошколі: що включено до програми навчання

Теорія в автошколі розділена на кілька етапів, що дозволяє новачкам порційно отримувати, засвоювати нову інформацію. Усе це позитивно впливає можливість здати права з першої спроби.

Особливу увагу кваліфіковані викладачі звертають на:

 • Вивчення основних понять ПДР, прав, обов’язків всіх учасників дорожнього руху.
 • Список коштів, якими регулюється рух транспорту дорогах.
 • Список усіх дорожніх знаків, визначення пріоритету руху.
 • Нововведення щодо ПДР.
 • Внутрішнє влаштування кожного автомобіля.
 • Базові знання медицини, надання першої медичної допомоги у різних ситуаціях.
 • Правила перевезень як пасажирів, так і вантажу.
 • Різні екстремальні ситуації на дорогах, на варіанти вирішення ситуацій, що виникли, конфліктів на дорогах.

Теорія автоводіння включає всю необхідну інформацію, завдяки якій учень зможе підготуватися до свого першого практичного заняття. Все це допоможе йому надалі складати іспити у ДАІ з першого разу.

Теоретичний курс керування: грамотна подача матеріалу

У нашій автошколі теорія поділена на кілька блоків, кожен із яких учні вивчають на окремому уроці. Головна умова швидкого засвоєння нової інформації – дозована та правильна подача матеріалу.

Вивчаючи теоретичний курс автошколи, учням буде запропоновано кілька актуальних інструментів, які сприяють кращому розумінню, засвоєнню:

 • Необхідні навчальні матеріали, які є у кожному класі.
 • Різні навчальні відео, на яких викладачі демонструють певні ситуації на дорогах, розповідають про варіанти їхнього правильного вирішення.
 • Захоплюючі дискусії, коли викладач вислуховує кожного з учнів, посилаючись на їхні аргументи.

В результаті теорія з водіння проходить у максимально комфортних умовах із захоплюючим поданням інформації. Все це дозволить у майбутньому отримати права водія по завершенню успішного складання іспитів і стати професійним, впевненим водієм.

Перше заняття з теорії абсолютно безкоштовне, що дозволяє майбутнім водіям оцінити якість навчання, зрозуміти, що саме на них чекає в процесі проходження автокурсів.