UA

Медична довідка для водіїв

Організація виїзної медкомісії

Ми пропонуємо організацію виїзної медкомісії для вашої організації чи групи. Ви можете вибрати час та місце її проведення.

Отримання довідки для автошколи

З метою отримання посвідчення водія, щоб стати повноцінним учасником дорожнього руху, не обійтися без попереднього оформлення медичної довідки для автошколи. Це основна перепустка для кожного учня, який бажає відвідати автокурси. Відштовхуючись від результатів проведеної медичної комісії, співробітники автошколи зможуть зареєструвати майбутнього водія у конкретній групі. Процедура реєстрації передбачає обов’язкове внесення курсанту до бази МВС. Це означає, що учень зможе пройти навчання керуванню автомобілем у Києві та після цього успішно здати на права.

Відсутність медичної довідки та відмова від проходження медкомісії стає вагомою причиною, щоб учневі було відмовлено у подальшому навчанні. Крім того, такі учні не допускаються до складання іспитів, а отже не можуть претендувати на звання повноцінного водія, який має посвідчення водія.

Медкомісія для автошколи: де можна отримати меддовідку

Питаннями організації виїзної медкомісії до автошколи займаються співробітники цієї установи. Все, що потрібно від конкретного учня чи всієї групи – вибрати відповідний час та місце проведення медкомісії:

 • Якщо йдеться про індивідуальні автокурси, учень самостійно визначається з днем тижня і часом, коли він буде готовий зустрітися з лікарями.
 • Якщо йдеться про групові автокурси, то всі учасники групи узгоджують між собою особисті графіки, щоб разом успішно пройти медкомісію.

У столиці медогляд проводять виключно медкомісії, які мають офіційну ліцензію Міністерства охорони здоров’я України. У них є:

 • Повноцінне право на проведення медоглядів у відповідних закладах чи на виїзді.
 • Повноцінне право на подальшу видачу медичних довідок відповідного зразка.

В арсеналі автошколи вже перевірений список медичних центрів, з якими ми активно співпрацюємо. Після завершення успішного проходження медичного огляду учні одержують необхідну довідку форми 083-о. В результаті вони можуть розраховувати на проходження автокурсів, після завершення яких учні допускаються до іспитів у сервісному центрі МВС та можуть отримати посвідчення водія, відкриваючи відповідну категорію.

Оформлення медичних довідок до автошколи: які документи потрібно підготувати

Для успішного проходження практики водіння з метою отримання прав водія потрібно пройти медогляд. Щоб підготуватись до зустрічі з медкомісією, спочатку важливо зібрати наступний список обов’язкових документів:

 • Наявність паспорта – рекомендується мати при собі оригінал.
 • 2 фотографії у кольорі високої якості – розміром 3,5х4,5 см.
 • Довідка, в якій зазначено групу крові.
 • Чоловікам потрібно надати військовий квиток/приписне свідоцтво.

Наша автошкола організовує експрес-медогляд, який триває від 30 хвилин до 1 години. Все залежить від кількості людей, яких слід оглянути, а також від списку лікарів. В окремих ситуаціях крім стандартного списку лікарів додають і інших профільних фахівців. У такому разі час медогляду може збільшуватись.

Перед організацією медкомісії працівники автошколи проводять консультацію майбутніх водіїв, допомагаючи їм підготувати та зібрати необхідні документи.

Як проходить медкомісія в автошколі та яких лікарів потрібно пройти

Водійська медкомісія проводиться на виїзді. Майбутні водії мають пройти огляд у наступного списку фахівців:

 • лор;
 • хірург;
 • офтальмолог;
 • невропатолог;
 • психіатр;
 • нарколог;
 • терапевт.

Останній видає відповідний висновок про те, чи придатний чи непридатний учень автошколи до подальшого керування транспортними засобами. Такий висновок є результатом перевірок решти лікарів, кожен з яких видає окремий висновок про організований медогляд.

Вартість проходження медкомісії індивідуальна та залежить від кількості лікарів, аналізів, які потрібно буде здати з урахуванням обраної програми обстеження. Оформити медичну довідку можна після проходження всіх спеціалістів. Термін дії такого документа варіюється в межах від 1 до 10 років. Найчастіше максимальний термін дії вбирається у 2 років.

Якщо водій не проходив медкомісію з часу навчання в автошколі, тоді перед заміною прав слід перевірити термін дії документа. Якщо термін дії вже давно закінчився, буде потрібно повторне проходження медкомісії. У цій ситуації водій самостійно обирає відповідний медичний центр, який займається видачею подібних довідок.