UA

Послуги

Додаткові послуги

Теорія водіння - на відмінно!

На наших заняттях ви навчитеся всій теорії, яка неодноразово виручить вас на дорозі. Скласти теоретичну частину іспиту в сервісному центрі МВС? Без проблем!

Переваги вибору автошколи на сайті "Автошколи столиці"

Наші популярні розділи: уроки водіння автомобіля, цікаві курси водіння Київ, як скласти іспит у СЦ ТСЦ.

Автомобіль став засобом пересування, без якого у великих мегаполісах не обійтись. Багато хто купує транспортний засіб, здає на права і вчиться водити авто. Але оформити посвідчення водія і навчитися добре їздити на машині – різні поняття. Вся справа як підхід при навчанні водінню.

Якщо надумали стати водієм, то потрібно лише 2 пункти – машина та права. Вибір першого варто віддати професіоналу, який оцінить технічний стан та безпеку автомобіля. Самостійно можна вивчити рейтинг автошкіл у Києві, щоб підібрати курси водіння. При цьому ціна за уроки не має стати головним критерієм пошуку. Проект «Автошколи столиці» – платформа, де розміщено ТОПові школи водіння Києва. На сайті ви знайдете оцінку та дані щодо перевірених авто шкіл столиці.

Наявність сайту – один із показників надійності навчального закладу, відгуки автокурсів, залишені на сайті або в інтернеті на тематичних майданчиках, допоможуть сформувати перше враження. Бажано зібрати більше даних про автомобільну школу, почитати про інструкторів з водіння, програмі навчання та інших аспектах.

На нашому порталі кожен вибере для себе хорошу автошколу за такими параметрами:
Залежно від місця проживання (центр чи передмістя), вартості навчання.
За показниками складання учнями іспитів у МРЕВ.
За відгуками випускників.
Залежно від забезпечення навчального закладу наочними та методичними матеріалами тощо.
Курси починаються з теорії, далі учні переходять на практичні завдання, де проходять навчання водінню на ТЗ. За процесом на кожному етапі стежить інструктор, який сидить поряд і нагадує, де і як вчинити.

Найкраща автошкола: принципи вибору автошколи
При пошуку курсів водія в Києві звертайте увагу на вартість навчання та інші критерії:

Кваліфікацію інструктора.
Наявність додаткових курсів.
Час та графік навчання (група буднього чи вихідного дня).
Розташування школи поблизу.
Якість навчання.
Кількість годин навчання.
Ціна уроків на сайтах автошкіл у столиці зростає щороку, тому не варто сидіти на місці. Наш портал дозволить вибрати доступний варіант, не залишаючи будинок чи офіс.

Практична частина навчання водінню. Етапи
Мінімальний курс практичних завдань включає 20 уроків, які рівні 40 год практики. Якщо потрібно автокурси з великою кількістю годин, то погодьте цей момент з інструктором, виберіть іншу програму навчання.

Практика у школах водіння будується за таким планом:

На 1-5 рівні учень вивчає будову авто, звикає до нього, навчається техніки управління, утримання безпечного інтервалу. При цьому учень вже на цьому етапі перебуває за кермом авто, а інструктор допомагає збоку на місці пасажира.
На 6-10 заняттях можна за допомогою інструктора розрізняти дорожні знаки, контролювати дистанцію, швидкість ТС, інтервали.
На 11-15 уроці учень без допомоги вчителя удосконалює техніку керування авто, контролює швидкість, рух, дистанцію між машинами на дорозі, інтервали, навички керування транспортним засобом за різних погодних умов. До них можна віднести гарячий асфальт, мокру дорогу, ожеледицю.
На 16-20 занятті вміння учня перетворюються на навички, які він максимально відточує. До завдань учня входить самостійне відпрацювання різних дій, аналіз ситуації на дорогах Києва, вивчення секретів контраварійного водіння, вихід із складних ситуацій на дорозі (втручання інструктора мінімальне).
Оплата за навчання проводиться наприкінці кожного уроку, деякі школи працюють по-іншому – беруть одразу оплату за навчання в інструктора, а потім приймають гроші лише за бензин (газ).

Теоретична частина навчання водінню. Етапи
Курс теорії в автошколі розрахований у середньому на 104 години лекцій. Учні повинні прослухати всі уроки, здати із них проміжні заліки. Протягом усього терміну навчання 2,5-3 місяці доведеться відвідувати навчальний заклад по 2-3 рази на тиждень.

Зазвичай курс лекцій на сайті школи водіння складається з:
ПДР.
Правил надання першої медичної допомоги на дорозі під час ДТП.
Норм етики та психофізіології водія.
Базових знань з будови та технічного обслуговування машин.
Основ безпеки на дорозі.
З кінця 2-го тижня учні приступають до практики. Навчання у найкращих школах столиці відбувається із застосуванням інноваційних мультимедіа – комп’ютеризованої техніки, програм, відеотеки за правилами дорожнього руху. На всіх уроках досвідчені інструктори прикладатимуть приклади практики водіння, моделюватимуть різні ситуації на дорогах міста. Всі ці умови гарантують швидку посадку за кермо.

Внутрішній іспит та іспит у МРЕВ – особливості
Після навчання в автошколі Києва проводять внутрішню перевірку знань учнів. Все це виглядає як генеральна репетиція перед тестуванням безпосередньо у МРЕВ (ДАІ).

Головними цілями тестування вважаються:
Можливість учня зрозуміти рівень своїх знань, провести аналіз допущених помилок (якщо вони були).
Фізична та емоційна підготовка до реальної здачі на права.
Контроль професіоналізму та досвіду викладачів.
Перевірка рівня теоретичних знань та практичних навичок.
Зазвичай на іспиті видають 2 квитки по 20 питань у кожному, на рішення дається 35 хвилин. Практична частина ділиться на 2 етапи – водіння на автодромі та в умовах міста. Внутрішній тест проводиться за принципом іспиту в МРЕВ, але вимоги вищі, щоб унеможливити варіант випадкової здачі. Успішне виконання всіх 3-х етапів тестування – це допуск до складання справжнього іспиту у МРЕВ. Додатково учні одержують документи про закінчення своєї автомобільної школи.

Програми, ціни та вартість навчання в автошколі
Звичайний курс в автошколі включає практику і теорію, але іноді учням потрібна тільки практична частина або знання з теорії. У цьому випадку різняться ціни на навчання водінню. По Києву середня ціна навчання – від 5 до 7 тис. гривень. Якщо розцінки нижче, варто очікувати прихованих комісій і платежів. Вибираючи автошколу на сайті «Автошколи столиці», можна ознайомитись з усіма найкращими програмами індивідуально.

Навчання вийде дешевше, якщо звертатиметеся до великих закладів, які за рахунок широкої мережі філій можуть запропонувати низькі ціни. Таким чином вони намагаються залучити більше клієнтів.

Філії та їх розташування
На нашому сайті-агрегаторі найкращих автошкіл у Києві є не тільки опис закладів, програм навчання, але й адреси всіх філій на карті. Представлені будь-які райони – це все в одному місці. Ми орієнтуємося не лише на вартість, а й якість навчання, зібравши на єдиному порталі лише найкращі пропозиції від столичних автошкіл. Вам залишиться лише вибрати потрібний заклад, адресу, наявність додаткових курсів.

Найкращі філії: м. Академмістечко, м. Палац Спорту, Виноградар та м. Харківська.