UA

Філії автошкіл на Оболоні в Києві

map
Знайдіть найближчу до вас школу
ЗАПИСАТИСЯ НА КУРС
Знижка
5000 грн
Залишіть заявку та отримайте знижку 5000 грн.

З нами надійно та вигідно

Ліцензія МВС № 000321 от 27.10.16 г

Свобода вибору

 • Вибір часу теоретичних занять
 • Графік уроків водіння Пн-Сб: 7:00-20:00
 • Вибір інструктора, авто та коробки передач

Якість навчання

 • Поєднання теорії та практики
 • Інструктори з досвідом навчання від 7 років
 • Навчання онлайн у зручний вам час

Доступно та прозоро

 • Усі витрати включені, жодних раптових платежів
 • Доступна оплата частинами, всього 20% перший платіж
 • Безкоштовне перше заняття

Кількість водіїв у Києві регулярно збільшується. Це пов’язано з особливим комфортом, зручністю, що забезпечує власний автомобіль. Щоб не залежати від графіка роботи громадського транспорту, дедалі більше людей обирають курси водіння Оболонь.

Навчання відбувається у облаштованих та світлих класах, де учням буде запропоновано необхідний список навчальних матеріалів. В Оболонському районі працює одразу кілька філій, розташованих за адресою:

 • Станція метро Мінська – вул. Маршала Тимошенка, 13-Б.
 • Станція метро Почайна – вул. Кирилівська, 132.

В результаті учні зможуть самостійно вибрати, де саме проходитиме навчання, а саме – вивчення теорії.

Переваги навчання в автошколах Оболонського району

Наша школа пропонує великий список переваг для всіх бажаючих, серед яких варто зазначити:

 • Зручне розташування всіх двох філій, що знаходяться біля метро.
 • Можливість самостійно визначитися з відповідним графіком навчання – ранкова, вечірня група або відвідування уроків у вихідні дні.
 • Наявність власного величезного автопарку, в якому запропоновані сучасні машини з АКПП та МКПП на вибір майбутнього водія.
 • Доступні ціни на різні категорії, постійні акції.
 • Оперативне навчання – за стандартом навчання триває протягом 2,5 місяців, за які учень отримує максимум знань, необхідні навички, досвід для успішного складання іспитів у МВС.
 • Допомога кваліфікованих викладачів, досвідчених інструкторів із водійським стажем від 7 років та вище.
 • Відмінна статистика успішного складання іспитів з першого разу.

У нашій автошколі можуть навчатися люди різного віку – починаючи від 18 років і більше. Адже для реалізації мрії не важливий вік та стать, головне – це бажання.

Які послуги ми надаємо в автошколах Оболонського району

Автошкола на Мінській та на станції метро Почайна надає можливість успішного проходження курсів водіння, які мають відповідну акредитацію. Щоб швидко освоїти категорію “В”, наша команда пропонує скористатися актуальним пакетом послуг:

 • Проходження теоретичної частини, під час вивчення якої учні зможуть детальніше ознайомитися з пристроєм кожного автомобіля, вивчити нові ПДР і ті, які вже давно включені до списку основних правил. Додатково буде проведено консультацію для майбутніх водіїв щодо надання першої медичної допомоги.
 • Проходження практичної частини. Недосвідчені водії проходять навчання спочатку на автодромах – це спеціально обладнані майданчики з фішками та відповідною розміткою. Після вивчення основ водіння, інструктор з водіння (Оболонь) виїжджає разом із учнем до міста, де будуть розглянуті на практиці основні ситуації на дорозі.

На вибір доступний широкий асортимент транспортних засобів із різним типом керування. Причому вибір коробки здійснюється абсолютно безкоштовно – в рамках певної програми навчання, без додаткової плати.

Ціни на навчання в автошколі Оболонського району

Для новачків, які вперше сідають за кермо автомобіля, а також для тих, хто бажає «освіжити» раніше забуті знання, запропоновано три програми для комплексного вивчення теорії та практики:

Експрес – прискорений курс, де доступна найважливіша інформація Учням доступно 63 години теорії та 15 годин практики Ціна – 14 590 грн.
Стандарт – оптимальне співвідношення практики + теорії Учням доступно 63 години теорії та 20 годин практики Ціна – 16 590 грн.
Максимум – для тих, кому недостатньо стандартної програми (збільшена кількість годин практичних занять) Учням доступно 63 години теорії та 40 годин практики Ціна – 22 990 грн.

Для тих, кому потрібно «підтягнути» навички керування автодромом або містом, доступні практичні заняття:

Експрес з 15 годинами практики Ціна – 8000 грн.
Стандарт з 20 годинами Ціна – 11000 грн.
Максимум із 40 годинами практики Ціна – 18000 грн.

Для тих, хто потребує вивчення виключно теоретичної частини:

Теорія правил дорожнього руху 63 години теорії Ціна – 6990 грн.

У всіх пакетах, де є можливість вивчення теорії, перше заняття в класі з викладачем та іншими учнями – абсолютно безкоштовне.

Що входить до вартості навчання в автошколах Оболонського району Києва

Отримати водійські права разом з необхідним пакетом знань та цінним досвідом бажає кожен водій. Щоб успішно здати на права, Оболонь, рекомендується звернутися за допомогою до нашої автошколи, де крім індивідуального підходу та професійного викладацького складу, учням будуть запропоновані:

 • Необхідні навчальні матеріали для швидкого засвоєння нової інформації.
 • Знайомство з новими ПДР України, які тільки набули чинності.
 • Сучасні автомобілі з комфортабельним салоном.
 • Вибір коробки.

Додатково у вартість включені всі витрати на бензин, ПММ, тому учневі не потрібно окремо оплачувати обслуговування машини. Крім того, учні зможуть «регулювати» графік штовхаючись від своїх планів, потреб.

Наприклад, вибираючи індивідуальний графік занять з інструктором по місту або на автодромі, вдасться узгодити точний час та день, коли вам буде зручно зустрітися.

Чому варто обрати нашу автошколу в Оболонському районі Києва

Запитуючи актуальне питання, чому варто звернутися за допомогою саме до нашої автошколи, розташованої в Оболонському районі, рекомендується ознайомитися з кількома вагомими аргументами:

 1. Найбільш зручне розташування. На сайті адреси, де розташовані наші філії, відмічені на карті, щоб кожен учень зміг визначитися з конкретним розташуванням.
 2. Уроки відбуваються у світлих класах, у яких навчаються невеликі групи. Таким чином викладачі зможуть приділити належну увагу кожному.
 3. Наявність кількох програм, які відрізняються не лише вартістю, а й кількістю годин теоретичних та практичних занять.
 4. Цікаві, цікаві уроки з актуальними прикладами – це стандартні ситуації, які найчастіше трапляються на дорогах.
 5. Допомога досвідчених інструкторів, які допоможуть перебороти страх, розібратися з особливостями паркування, розкажуть про дорожні знаки, а також їх застосування на практиці.

Додатковий бонус для всіх учнів – кілька варіантів зручної оплати. Одним із таких варіантів є поетапна оплата: поділ усієї суми на три частини по 20%, 40% та 40%. Останню плату можна внести перед складання іспиту до МВС.