UA

Автошколи в Шевченківському районі

map
Знайдіть найближчу до вас школу
ЗАПИСАТИСЯ НА КУРС
Знижка
5000 грн
Залишіть заявку та отримайте знижку 5000 грн.

З нами надійно та вигідно

Ліцензія МВС № 000321 от 27.10.16 г

Свобода вибору

 • Вибір часу теоретичних занять
 • Графік уроків водіння Пн-Сб: 7:00-20:00
 • Вибір інструктора, авто та коробки передач

Якість навчання

 • Поєднання теорії та практики
 • Інструктори з досвідом навчання від 7 років
 • Навчання онлайн у зручний вам час

Доступно та прозоро

 • Усі витрати включені, жодних раптових платежів
 • Доступна оплата частинами, всього 20% перший платіж
 • Безкоштовне перше заняття

Переваги навчання в автошколах Шевченківського району

Курси водіння – чудовий спосіб швидко навчитися керувати автомобілем з АКПП або МКПП, вибираючи найбільш зручне розташування автошколи. Завдяки різним філіям, що знаходяться біля певних станцій метро, кожен учень легко підбере для себе найбільш зручне розташування для регулярних занять.

Автошкола Шевченківський район пропонує оптимальну та ретельно продуману програму навчання для всіх майбутніх водіїв: починаючи з новачків та закінчуючи водіями з певним досвідом. В результаті вдасться отримати практичні навички керування автомобілем у найкоротші терміни.

Які послуги ми надаємо в автошколах Шевченківського району

Однією з найпоширеніших послуг автошколи є курси водіння з метою відкрити категорію «В», що дозволяє керувати легковиками з певним типом коробки передач. Навчальна програма складається з конкретного переліку завдань:

 1. Вивчення теоретичної частини, що має на увазі під собою актуальні ПДР, особливості будови транспортного засобу, принцип роботи всіх вузлів та механізмів, надання першої медичної допомоги у разі ДТП та інше.
 2. Проведення практичних занять на спеціально облаштованому автодромі з професійним інструктором, який допоможе відточити майстерність майбутнього водія, закріпити знання, отримані на теоретичних уроках.
 3. Організація виїздів містом – водіння авто на столичних дорогах.

Додатково учні автошколи можуть скористатися послугами онлайн навчання, пройти курси екстремального водіння, відновлення раніше втрачених навичок з різних причин.

Вартість навчання в автошколі Шевченківського району

Автошкола у Шевченківському районі Києва пропонує демократичні ціни на навчання для всіх учнів. Вартість залежить від кількох важливих критеріїв:

 • обрана програма для майбутнього навчання;
 • дні та час відвідування автошколи;
 • кількість учнів у групі та інше.

Виходячи з вищевказаних факторів, вдалося визначити найбільш оптимальні ціни, завдяки яким усі бажаючі гості та жителі столиці можуть втілити свою мрію у реальність – навчитися керувати автомобілем, впевнено почуватися за кермом.

Що входить у вартість навчання в автошколах Шевченківського району Києва

У вартість навчання вже включено такі додаткові послуги для кожного з учнів:

 • Наявність необхідної літератури та додаткових матеріалів, які знадобляться для успішного проходження теоретичної частини.
 • Можливість самостійно вибрати тип КПП – автоматична чи механічна, без доплат.
 • Витрати на пальне, ПММ у процесі проходження регулярних практичних занять на автодромах або під час поїздок столичними дорогами.
 • Решту послуг, включених у вартість навчання, необхідно уточнювати окремо: все залежить від програми навчання, яка була спочатку обрана учнем.
 • Чому варто обрати нашу автошколу у Шевченківському районі Києва

Вибрати саме нашу автошколу у Шевченківському районі необхідно з таких важливих причин:

 1. Теоретичний курс було створено викладачами з високою кваліфікацією, які регулярно стежать за новими правилами дорожнього руху в Україні, надаючи учням винятково актуальну інформацію.
 2. Зручне розташування офісів у Шевченківському районі – учень зможе відшукати найближчу філію на карті, обираючи відповідну станцію метро з адресами (вул. Смоленська, Прорізна та інші).
 3. Демократичні ціни на всілякі програми.
 4. Досвідчені інструктори з водіння, які зможуть знайти індивідуальний підхід до кожного учня.
 5. Величезний автопарк сучасних автомобілів з АКПП та МКПП на вибір майбутніх водіїв.
 6. Можливість вибрати індивідуальний графік навчання, визначившись із зручним часом та днями відвідування автошколи.

Вибрати та записатися на курси водіння у Шевченківському районі Києва можна за вказаними номерами телефону на сайті або залишити заявку на зворотній дзвінок. Менеджер неодмінно зв’яжеться з потенційним учнем, надаючи безкоштовну консультацію у телефонному режимі.