UA

До всіх публікацій

Навчання в автошколі: як проходять теоретичні та практичні заняття

20 лют 2023
Заняття в автошколі дають змогу не тільки навчитися керувати транспортним засобом, а й досконало вивчити правила безпечного руху. Загальний термін занять становить від 120 до 140 годин, 100 з яких припадають на теоретичну частину занять. Графік навчання може підбиратися індивідуально, що дозволяє займатися в автошколі і працюючим людям та студентам.

Який графік занять пропонують інструктори автошколи?

Існує три варіанти занять: ранковий, вечірній та вихідний. Перший проводиться по понеділках та середах з 10 до 12 години. Вечірній дозволяє відвідувати курси у вівторок та четвер з 19 до 21 години. Заняття, що проводяться у вихідні, можна відвідувати по суботах з 10 до 14 годин. Гнучкий графік дозволяє визначити найзручніший час відвідування теоретичних пар. Багато відвідувачів цікавляться, як навчають в автошколі теорії та що саме входить у цей курс. Крім вивчення ПДР, інструктори проводять лекції з облаштування автомобілів та їх конструкції. Додатково учні проходять курси екстреної медичної допомоги та знайомляться з умовами безпечного руху на дорогах.

Як відбуваються теоретичні заняття?

Загальний термін теорії становить 30 пар, тривалість курсу теорії 100 годин. Для початку занять навченим потрібно мати при собі книгу з ПДР, книгу «Тематичні квитки» та зошит для складання конспектів. Через 3 тижні після початку відвідування теоретичних занять додається практичне водіння. Така система дозволяє закріпити всі отримані знання та за необхідності отримати допомогу чи додаткові пояснення від інструктора.

Як відбуваються практичні заняття?

Учасники автошколи можуть самостійно вибрати інструктора та автомобіль, який використовуватиметься для навчання. Багато вступників до автошколи цікавляться, як проходять уроки водіння та як довго вони тривають. Будь-який учень може вибрати різні програми. Для новачків рекомендується пакет «Максимум» (40 годин), що дозволяє досконально розібратися в основах пересування містом. Курси «Експрес» (20 годин) підійдуть для тих учнів, хто вже вивчив ПДР і бажає лише відточити майстерність. Програма «Стандарт» (30 годин) відрізняється оптимальним часом для повного вивчення правил керування транспортом та практичного їх застосування.

Особливості проведення теоретичних та практичних занять

Ті, хто вступає в автошколу, повинні заздалегідь знати, як проходять теоретичні заняття водінням і як вони доповнюються практикою. Поєднання теорії та практики допомагає набагато швидше запам'ятати правила та навчитися застосовувати їх. Вибір відповідного транспортного засобу з АКПП або МКПП дає можливість вивчити основи управління і використовувати їх після складання іспиту при керуванні власним авто. Практика виконується на спеціально обладнаних майданчиках та по місту, завдяки чому закріпити отримані знання набагато простіше. А після завершення курсу проводиться внутрішній іспит, що дозволяє продемонструвати інструкторам засвоєні відомості. Такий підхід та допомога кваліфікованих фахівців допомагають у подальшому складання іспиту в ДАІ та швидкому отриманні прав категорії «B».
Суміжні послуги
Подібні статті
16 тра 2024
Сліпа зона автомобіля
Перед виїздом на проїжджу частину кожен водій повинен подбати про те, щоб забезпечити собі максимальний огляд з усіх боків автомобіля. Така підгот ...
Читати далі
16 тра 2024
Як здати на права в Україні у 2024 році
Наявність автомобіля - гостра необхідність для кожної сучасної людини. З цієї причини все більша кількість українців приймають рішення <a href= ...
Читати далі
26 лют 2024
Зі скількох років можна здавати на права
<a href="https://stolica.com.ua/uslugi/podgotovka-na-kategoriyu-a/">Категорія «А»</a> надає можливість керувати різними двок ...
Читати далі
Знижка
5000 грн
Залишіть заявку та отримайте знижку 5000 грн.