UA

Автошкола вихідного дня

Автошкола вихідного дня

Забудьте про нудні уроки водіння серед тижня!

Наша автошкола пропонує захопливий та ефективний курс “Автошкола вихідного дня”!

Тепер ви можете вчитися водінню в зручний для вас день – у суботу чи неділю.

Наші досвідчені інструктори допоможуть вам здобути водійські права швидше та з великим задоволенням.

Курс пройде у повному обсязі, включаючи теорію та практику.

Переконайтесь, що навчання може бути захопливим!

Приєднуйтесь до “Автошколи вихідного дня” та станьте впевненим водієм!

Курси водіння у вихідні в Києві

Отримання водійських прав вимагає певної кількості часу, якого часто недостатньо для сучасної людини. Тому автошкола по суботах є відмінним рішенням, щоб досягти всіх поставлених цілей і стати впевненим у собі водієм.

Курси водіння у вихідні – це можливість пройти повноцінне навчання водінню, не відволікаючись від своєї основної діяльності, не відмовляючись від хобі та інших турбот. В результаті навіть найзайнятіші люди, зможуть пройти теорію в автошколі і вибрати графік відвідування практичних занять.

З огляду на складний життєвий ритм, автошкола вихідного дня пропонує оволодіти навичками водіння, завдяки гнучкому та зручному графіку. На вибір доступні ранкові та вечірні заняття з водіння, які вдасться попередньо узгодити з інструктором.

Навчальний процес був організований таким чином, що навіть за наявності обмеженого вільного часу на заняття, учні автошколи зможуть отримати максимальну кількість необхідної інформації.

Кому підходить навчання в автошколі у вихідні дні?

Навчання в автошколі для групи вихідного дня дає змогу пройти теорію і практику водіння в комфортних умовах, не змінюючи при цьому власні плани.

Найчастіше такий варіант автокурсів буде корисним для наступної категорії людей:

  • Усі, хто працюють у будні дні – 5 днів на тиждень від ранку і до пізнього вечора, а тому не має змоги особисто відвідувати заняття в ранковий або вечірній час.
  • Усі, хто навчаються ввечері і не можуть записатися у вечірню групу в автошколі.
  • Мами в декреті, які не мають можливості відвідувати автокурси в будні дні. Для них навчання у вихідні є чудовим рішенням, коли можна залишити дитину з чоловіком або рідними, щоб приділити час своїй мрії.

Зручне розташування філій у Києві дає змогу швидко дістатися до автошколи по неділях або суботах, скориставшись чудовою транспортною розв’язкою. Причому учні зможуть самостійно вибрати найбільш підходяще розташування філії в будь-якому з районів столиці – в максимальній близькості до будинку, до місця навчання або роботи.

Актуальні ціни на навчання в автошколі вихідного дня в Києві

Пройти курси водіння у вихідні та здати на права може кожен охочий, скориставшись вигідними цінами в автошколі в Києві. Конкретна вартість залежить від обраної програми.

Стандартні автокурси запропоновані у двох форматах – онлайн і офлайн:

Теорія + Практика Вивчення теорії в класі. Запропоновано 20 занять або 63 години теорії + 40 уроків або 40 годин практики.

Вартість: 26500 грн.

Теорія + Практика Вивчення теорії в режимі онлайн (ZOOM). Запропоновано 20 занять або 63 години теорії + 40 уроків або 40 годин практики.

Вартість: 25500 грн.

Для групи вихідного дня в автошколі запропоновано варіант окремого вивчення теорії, як онлайн, так і офлайн:

Теорія в класі Офлайн навчання – це 20 занять або 63 години теорії протягом 1 місяця навчання.

Вартість: 3000 грн.

Теорія онлайн Онлайн навчання – це 20 занять або 63 години теорії протягом 1 місяця навчання.

Вартість: 2000 грн.

Перш ніж складати іспити в ТСЦ, учням запропоновано кілька практичних курсів на вибір:

Повний курс практики Це 40 уроків або 40 годин практичних занять протягом 1,5 місяців навчання.

Вартість: 24000 грн.

Індивідуальні уроки для відновлення втрачених навичок Тривалість 1 уроку – 60 хвилин.

Вартість: 700 грн.

Уроки водіння стандартні Тривалість 1 уроку – 60 хвилин.

Вартість: 599 грн.

Група вихідного дня в автошколі Києва: як проходить навчання?

Програма навчання у вихідні дні нічим не відрізняється від занять у будні. Учні отримують однаково повний обсяг інформації, який буде грамотно розділений на певну кількість днів.

Вибираючи курси водіння вихідного дня в Києві, кожен учень проходить 4 основні етапи:

  1. Вивчення теорії в зручному форматі – на вибір запропоновано варіант онлайн або офлайн навчання.
  2. Складання іспиту в СЦ МВС з метою перевірки теоретичних знань. Після успішного складання учні зможуть продовжити подальше навчання в автошколі вихідного дня в Києві.
  3. Проходження практики на автодромі з подальшим виїздом у місто. Весь процес навчання водінню здійснюється під контролем досвідчених інструкторів.
  4. Здача практичної частини в СЦ МВС, після якої випускники автошколи отримують можливість стати повноцінними водіями.

Якщо потрібно відкрити для себе нові навички, отримати водійське посвідчення з конкретною відкритою категорією, не варто відкладати мрії “на потім”. Завдяки можливості обрати зручний графік відвідування школи, учні зможуть спланувати свій тиждень таким чином, щоб знайти вільний час на роботу, навчання та проходження автокурсів.

 

Наші популярні розділи: уроки водіння автомобілявартість навчання в автошколітеорія правил дорожнього руху onlineіндивідуальні уроки водіння в Києві, уроки водіння на автоматі, уроки водіння на механіці.

Найкращі філії: