UA

Автошкола у центрі Києва

map
Знайдіть найближчу до вас школу
ЗАПИСАТИСЯ НА КУРС

Сьогодні наявність власного авто вказує не лише на певний статус, а й є нагальною потребою з огляду на життєвий ритм кожної людини. Автошкола в центрі Києва запрошує всіх охочих отримати водійські права та додати до своєї “скарбнички +1 ще одну мрію, яка може здійснитися найближчим часом.

Завдяки зручному розташуванню філій у центрі столиці, вдасться успішно пройти навчання водінню за сучасною програмою. Кваліфікований викладацький склад і грамотно сплановані автокурси – це гарантія отримання необхідних навичок, корисних знань.

Курси водіння в центрі Києва: як проходить процес навчання

Перш ніж записатися на курси водіння в центрі Києва, майбутнім водіям цікаво ознайомитися із запланованою програмою навчання. Для тих, у кого немає водійських прав і досвіду водіння, рекомендується пройти стандартний курс водіння, який складається з двох частин:

  1. Теорія в автошколі. Усі заняття проходять у комфортних умовах – лекції проводяться в класах, де навчаються групи учнів. Формування груп здійснюється таким чином, щоб у класі одночасно перебувала оптимальна кількість учнів, яким викладач зможе приділити увагу.
  2. Практика водіння в центрі Києва. Наступним етапом є заняття з водіння, які допоможуть відпрацювати всі необхідні навички для сучасного водія під наглядом досвідченого інструктора.

Програма навчання може відрізнятися з урахуванням обраної категорії, транспортного засобу. Найпопулярнішою і затребуваною вважається категорія “В”. Записатися на курси водіння, щоб відкрити категорію “В” може кожен охочий з 18-річного віку.

Вартість навчання в автошколі в центрі Києва

Ціни на курси водіння в центрі Києва відрізняються доступністю та демократичністю. На вибір учням, які прийняли рішення здати на права, запропоновано кілька варіантів навчання.

Окремо запропоновано теоретичний курс у режимі онлайн і офлайн:

Вивчення теорії в класі (офлайн) 1 місяць навчання або 20 занять (63 години).

Вартість: 2000 грн.

Вивчення теорії онлайн + у класі 1 місяць навчання або 20 занять (63 години).

Вартість: 2000 грн.

Окремо автошкола пропонує пройти практичний курс – повний або кілька уроків на вибір:

Повний курс практики 1,5 місяця навчання або 40 уроків по 60 хвилин кожен.

Вартість: 25500 грн.

Уроки водіння 1 урок водіння тривалістю 60 хвилин.

Вартість: 599 грн.

Індивідуальні уроки водіння для відновлення навичок 1 урок водіння тривалістю 60 хвилин.

Вартість: 700 грн.

Автошкола пропонує повний комплекс занять – теорія + практика в режимі онлайн або офлайн на вибір:

Теорія + Практика (теорія в режимі онлайн) 20 теоретичних занять або 63 години + 40 практичних занять або 40 годин.

Вартість: 25500 грн.

Теорія + Практика (теорія в класі) 20 теоретичних занять або 63 години + 40 практичних занять або 40 годин.

Вартість: 26500 грн.

Автошкола в центрі Києва – якісне навчання в комфортних умовах

Навчання в автошколі в центрі Києва має величезну кількість переваг, серед яких варто відзначити зручне розташування філій. В результаті дістатися до автошколи можна в будь-який час доби, завдяки хорошій транспортній розв’язці.

Додатково учням доступні такі не менш важливі переваги:

  • Демократична ціна на запропоновані курси водіння в центрі Києва, а регулярні знижки надають можливість істотної економії.
  • Досвідчені інструктори, кваліфіковані викладачі, які допоможуть скласти іспити в ТСЦ з першої спроби.
  • Великий автопарк, в якому запропоновані авто з різними коробками передач – автомат або механіка. Усі автомобілі – це сучасні іномарки.
  • Гнучкий графік – в автошколі запропоновані різні розклади автокурсів на вибір. Учні зможуть самостійно вибрати відповідний варіант.

Основна мета автошколи полягає не тільки в тому, щоб учні змогли отримати водійські права, а й у наданні якісної інформації для необхідних знань і підготовки майбутніх водіїв.

 

Наші популярні розділи: уроки водіння автомобілявартість навчання в автошколітеорія правил дорожнього руху onlineіндивідуальні уроки водіння в Києві.

Найкращі філії: