UA

До всіх публікацій

Що подарувати дівчині на 14 лютого

31 січ 2024
Напередодні Дня Святого Валентина багато чоловіків задаються одним і тим самим актуальним питанням: що можна подарувати коханій дівчині на 14 лютого? Справді, завдання стоїть нелегке, адже подарунок обов'язково має бути корисним, оригінальним і тим самим підкреслювати ваші почуття, ставлення до коханої людини. Практичним варіантом є подарунковий сертифікат на навчання в автошколі Києва. Це універсальний подарунок, який буде однаково корисним для кожної дівчини:
 • За наявності прав водія, але за відсутності належного досвіду водіння – наприклад, коли немає власного автомобіля.
 • За наявності прав водія, власного авто, але в разі потреби відточити майстерність водіння, відпрацювати та довести до автоматизму певні навички.
 • За відсутності досвіду водіння, прав, автомобіля, але за наявності величезного бажання навчитися керувати автомобілем.
Таким чином, цей подарунок стане підходящою мотивацією навчитися керувати автомобілем, що особливо важливо для всіх, хто раніше відкладав можливість навчання з різних причин – відсутність вільного часу, грошей та інше.

Варіанти сертифікатів

Якщо ваша дівчина має величезне бажання навчитися керувати автомобілем, але внутрішні страхи, невпевненість заважають зробити правильний крок уперед, найкращий подарунок дівчині на 14 лютого – це сертифікат в автошколу. В результаті вдасться зробити потрібний поштовх, щоб допомогти людині вийти із зони комфорту з метою втілити свою мрію у реальність. Перевага цього презенту в тому, що він не буде відкладений убік. Адже сертифікат є юридичним документом, повноцінним запрошенням на автокурси. Причому на вибір запропоновано безліч сертифікатів, які вдасться підібрати, відштовхуючись від побажань, уподобань дівчини. Крім того, крім цілей та бажань, які є у отримувача сертифікату, особливе значення має також виділений бюджет. Важливо заздалегідь визначитися з бюджетом: на яку суму потрібно підібрати подарунок на День закоханих. Основні види сертифікатів:
 • Сертифікати на навчання за стандартною програмою, що складається з певної кількості практичних та теоретичних занять. Як правило, кількість годин теорії становить 63 години або 40 занять, які тривають протягом 1 місяця. Кількість годин практики може бути різною - від 1 уроку, який триває 60 хвилин, і більше (40, 50 уроків).
 • Сертифікати на практичні заняття – це автокурси з водіння, які підходять всім, хто добре знає теорію, але потрібно «підтягнути» практику. В результаті вдасться освоїти нові практичні навички, довести до автоматизму окремі вміння.
 • Сертифікати для навчання в школі онлайн. Такий сертифікат можна подарувати дівчині на 14 лютого, якщо вона далеко не може особисто відвідати обрану вами автошколу.
Великий вибір сертифікатів допоможе кожному чоловікові зробити правильний вибір та приємно здивувати свою другу половинку небанальним презентом до Дня всіх закоханих.

Сертифікат на навчання в автошколі з теорією та практикою: оригінальне рішення як подарунок

Цікавлячись різними варіантами, що подарувати дівчині на 14 лютого оригінальне, відмінним рішенням є сертифікат на навчання в автошколі. Якщо ваша дівчина не має досвіду водіння, прав водія, але завжди мріяла про власний автомобіль, тоді слід вибрати даний презент і оплатити весь курс навчання. Для новачків запропоновано стандартний курс, який включає вивчення теоретичної і практичної частини. На кожному з етапів учень проходить певний матеріал та перевірку знань:
 1. Вивчення теорії. На уроках вдасться дізнатися більше цікавої інформації про етикет водія, про правила надання першої медичної допомоги, які будуть корисні при ДТП і в житті. Буде вивчено актуальні ПДР, внутрішній пристрій автомобіля.
 2. Проходження практики. Ваша дівчина може самостійно вибрати марку та модель авто, інструктора, з яким проходитимуть практичні заняття. Додатково на вибір доступні різні варіанти коробки – автомат або механіка.
Після кожного етапу відбувається складання іспиту у СЦ МВС. Ваша дівчина зможе вивчити всю теоретичну частину з викладачем у класі, щоб успішно скласти перший іспит, який є автоматичним допуском до практики. Після проходження практики учень автошколи складає заключний іспит з водіння. Його результати вплинуть на подальшу можливість стати професійним водієм та отримати права.

Сертифікат на практичні заняття в автошколі

Якщо вам здається, що ваша дівчина недостатньо добре та акуратно водить машину, найкращим натяком є подарунок у вигляді сертифікату на додаткові уроки водіння. Такий сертифікат можна подарувати коханій дівчині на День закоханих, пропонуючи їй пройти навчання у найкращій автошколі Києва, визначившись із філією. Завдяки різноманітності філій, вдасться обрати навчальний заклад, розташований біля її будинку, місця роботи чи навчання. Причому можна вибрати будь-яку кількість занять з розрахунком, що одне заняття триває 60 хвилин. Також запропоновано вже сформовані програми практичного навчання, де представлено на вибір 40 або 50 годин навчання. Крім того, важливою перевагою є можливість самостійного вибору інструктора, з яким комфортно займатиметься. За бажанням дівчина може вибрати жінку-інструктора, з якою можна швидко порозумітися і бути на одній хвилі. На запит учня інструктор створить індивідуальний план занять, враховуючи ті навички та маневри, які варто відпрацювати:
 • паркування в умовах обмеженого вільного простору;
 • заїзд у гараж заднім ходом;
 • розворот на місці та інше.
Після закінчення навчання ваша дівчина неодмінно скаже «дякую», поповнюючи свій багаж знань та умінь додатковими навичками, доведеними до автоматизму.

Сертифікат на онлайн навчання або що подарувати дівчині на 14 лютого на відстані

Варіант подарувати дівчині на 14 лютого онлайн навчання в автошколі – чудове рішення, якщо ваша дівчина проживає в іншому місті і не має можливості особисто бути присутнім у класі щодо теорії. Все, що потрібно від учня – виконати два основні умови:
 • Вибрати вільний час та день, щоб мати можливість увімкнути ПК, лептоп та підключитися до Інтернету.
 • Встановити на комп'ютері програму Zoom.
Старт групи здійснюється щотижня, тому ваша дівчина може вибрати будь-який понеділок, з якого вона бажає почати своє навчання. Якщо бажаєте подарувати дівчині на 14 лютого незвичайне і щось оригінальне, але між вами кілька десятків (або більше) кілометрів, такий сертифікат вважається дійсно слушним варіантом. В результаті їй вдасться втілити свою мрію в реальність, не виходячи з дому, без потреби приїжджати до іншого міста. Онлайн навчання є захоплюючі лекції, які створені на основі яскравих презентацій, яскравих слайдів.

Чому варто подарувати дівчині на День закоханих сертифікат на навчання у автошколі?

Які подарунки заведено дарувати на 14 лютого дівчині, яка подобається? У більшості випадків список подарунків на різних інтернет-порталах банальний – парфуми, ювелірні прикраси, гаджети та гроші. Подарунковий сертифікат на навчання в автошколі – найбільш вдалий подарунок одразу з кількох важливих причин:
 1. Подарований сертифікат неодмінно буде використаний за призначенням, адже далеко не кожна дівчина зможе втриматись і не випробувати подарунок у дії.
 2. Навчання можна почати в будь-який день та підходящий час.
Незважаючи на те, що за навчання вже було сплачено, дівчина може самостійно вибрати авто, на якому проходитиме практику – марку та модель, коробку передач. Порівняно з грошима, сертифікат буде використаний точно за призначенням, як було заплановано дарувальником. Таким чином, додаткові послуги столичних автошкіл повністю закрили питання, що можна подарувати своїй дівчині 14 лютого для багатьох хлопців. Цей презент дозволяє поєднувати приємне з корисним – приємний і несподіваний подарунок із можливістю отримати нові знання, корисні навички.
Подібні статті
16 тра 2024
Сліпа зона автомобіля
Перед виїздом на проїжджу частину кожен водій повинен подбати про те, щоб забезпечити собі максимальний огляд з усіх боків автомобіля. Така підгот ...
Читати далі
16 тра 2024
Як здати на права в Україні у 2024 році
Наявність автомобіля - гостра необхідність для кожної сучасної людини. З цієї причини все більша кількість українців приймають рішення <a href= ...
Читати далі
26 лют 2024
Зі скількох років можна здавати на права
<a href="https://stolica.com.ua/uslugi/podgotovka-na-kategoriyu-a/">Категорія «А»</a> надає можливість керувати різними двок ...
Читати далі
Знижка
5000 грн
Залишіть заявку та отримайте знижку 5000 грн.